Obrázek k článku Čerstvé (z)boží: Nauzea Orchestra přijdou po Štěstí s Láskou
1. 4. 2021 | Text a foto Marek Reinoha

Čerstvé (z)boží: Nauzea Orchestra přijdou po Štěstí s Láskou

Kapela Nauzea Orchestra, původně z Ústí nad Labem, ale dnes již usazená v Praze, v roce 2017 završila deset let svého fungování skvělým albem Štěstí.

Novou, již pátou desku nazvanou Láska vydá za měsíc. Na albu se kapela rozrostla o dva členy, konkrétně o houslistku Annu Štěpánovou a violoncellistu Františka Kroupu.  Zařadila na něj devět songů. Nauzea Orchestra na nahrávce opustili typickou kombinaci tří různých jazyků a tentokráte jsou všechny texty v češtině. Kapela desku opět nahrála ve studiu Jámor u Ondřeje Ježka, který je stálým spolupracovníkem skupiny.

Prvním singlem, který avizoval vydání nového alba, byla skladba Maso, jíž se velmi dobře daří ve Velké sedmě Rádia 1. A jak singl napovídá, opět se můžeme těšit na přesvědčivou muziku ovlivněnou elctroclashem a synťákovým country, na charakteristický sound, na žánrové zlomy, zajímavé hudební nápady a aranže a v neposlední řadě na syrovou romantiku v silných textech podávaných ještě charakterističtějším vokálním projevem.

A než bude 1. máj, ten lásky a Lásky čas, tak si můžete čekání zkrátit videoklipem k songu Ministryně, který má dnes premiéru.

Kam dál:
Bandcamp
Facebook


Headliner newsletter

Aby vám už nic neuniklo

Pravidelný výběr z těch nejzajímavějších hudebních novinek, rozhovorů a publicistických témat od redaktorů Headlineru si nyní můžete objednat přímo do emailu.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.