Obrázek k článku Ed Sheeran kope za Tiktok. Za asistence Beckhama oznámil koncert pro Euro 2020

Ed Sheeran kope za Tiktok. Za asistence Beckhama oznámil koncert pro Euro 2020

Pokud se stejně jako David Beckham obáváte o hráčské schopnosti Eda Sheerana, buďte v klidu. 25. června nebude na Euru 2020 kopat do míče, ale odehraje na stadionu Ipswich Town koncert. Vystoupení bude zdarma k vidění na hudebníkově tiktokovém profilu.

„Dozvěděl jsem se, že budeš hrát na Euro 2020,“ nabízí Edovi ve videohovoru David Beckham pomoc s tréninkem, protože se prý minule na hřišti moc nepředvedl. Zrzavý muzikant v duhovém svetru ho uklidňuje, že nebude hrát fotbal, ale chystá se zpívat. Poté fotbalistovi navrhne společný duet. Když začne notovat, spojení se přeruší.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Ed Sheeran (@teddysphotos)

Tak začíná pozvánka na koncert v rámci UEFA EURO 2020.  Zpěvák dále fanouškům slibuje, že zahraje řadu známých písní a také jednu skladbu, kterou ještě rozhodně neznají. „Nepropásněte to,“ uzavírá pozvání a předvádí, že se umí trefit i do úzké branky. Show bude na Tiktoku k vidění živě a poté bude dvakrát reprízována. Stihnout ji bude možné ještě 26.června a 9. července 2021.

Před Vánoci Ed Sheeran překvapil novou skladbou Afterglow

Oznámení o koncertu na fotbalovém mistrovství přichází krátce poté, co Sheeran spolu s hvězdou Přátel Courteney Cox pobavili hned dvakrát své příznivce na Instagramu. Nejdřív nacvičili seriálový sourozenecký tanec Moniky a Rosse. Později usedli k pianu spolu s Eltonem Johnem a zpěvačkou Brandi Carlile a zazpívali Lise Kudrow úryvek skladby Tiny Dancer. To proto, že nejoblíbenější romantická písnička Phoebe, kterou Kudrow v Přátelích hraje, je dle jejích slov „Tony Danza“.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Ed Sheeran (@teddysphotos)