Obrázek k článku Foto: Osm let Headlineru jste s námi řádně oslavili. Děkujeme!
| Šárka Hellerová | Foto: Jan Nožička

Foto: Osm let Headlineru jste s námi řádně oslavili. Děkujeme!

Kateřina Marie tichá a Bandjeez, Sofian Medjmedj, Black Holes a All Mad Here byli hvězdami našich osmých narozenin. Spolu s nimi i každý fanoušek, který si je s námi přišel užít.

Na narozeninách Headlineru jsme letos měli asi nejmladší line-up, co kdy byl, a bylo to parádní. Po každém koncertu jsem zaslechla nějakého tisíci koncerty protřelého hudebního fanouška, jak kapelám vzdává hold, že mile překvapily. Black Holes si vysloužili srovnání s Death Form Above, Sofian Medjmedj vůbec obrovsky nadchnul a mnoho komplimentů směřovalo i k jeho skvěle šlapající kapele a Kateřina Marie Tichá s Bandjeez připomněli, že jejich koncerty bývají v podstatě stoprocentní.

I my ze srdce děkujeme Black Holes, Sofianovi i Kátě s Bandjeez. Nedá se úplně říct, že by nás mile překvapili, protože jsme moc dobře věděli, proč si je zveme a oni potvrdili naše vysoká očekávní, nicméně celková atmosféra, která díky jejich vystoupení a fanouškům, kteří si přišli spolu s nimi večer užít, nás velmi potěšila. Zvláštní dík patří Kátě a Bandjeez, kteří písněmi Davida Stypky vytvořili iluzi, že tam s námi je i on. Poděkování patří samozřejmě i „našim“ All Mad Here, kapele Honzy Vedrala a Ondry Horáka z redakce, kteří scénu na baru úplně rozsvítili a hodili do klidu.

V Malostranské besedě jsme slavili po třech letech a můžeme asi přiznat, že jsme byli trošičku nervózní, jestli se to slovy klasika Jardy Konáše „zase tak hezky sejde“. Sešlo se to moc hezky a děkujeme každému z vás. Těšili jsme se na vás a vy jste přišli. Vážíme si toho.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.