Obrázek k článku Tata Bojs pokřtí nejzábavnější desku roku a nebude to jen tak

Tata Bojs pokřtí nejzábavnější desku roku a nebude to jen tak

Jarda Konáš v prosincovém Headlineru napsal: „Proč to okecávat, Jedna nula je pravděpodobně nejzábavnější deska, kterou jsem letos slyšel.“ Album s devadesátiprocentním hodnocením se dočká speciálního křtu.

Kapela se spojí se svými fanoušky prostřednictvím speciálního koncertu, který proběhne 21. února (tedy už v neděli) v Airship Online Studiu DOX+. A na to že to bude on-line stream, tak bude svým způsobem výjimečný.

Kapela chystá svůj klasický velký rokenrol s hosty a speciálně upravenou scénou v sále DOX+ a její frontman Milan Cais k tomu uvedl: "Vnímáme to jako malou náplast za přesunutý březnový koncert v O2 universum, který měl zakončit celé turné a měl být pražským křtem alba Jedna nula. Tak to pokřtíme aspoň takhle."

Celá akce se se bude odehrávat v režii renomovaného režiséra Ondřeje Urbance, který s Tata Bojs v minulosti již několikrát spolupracoval, a jak prozradil Milan Cais, fanoušci dostanou unikátní možnost během sledovat veškeré dění včetně toho, které obvykle probíhá za oponou.

Scéna totiž bude situovaná do kruhu vymezeného pomocí věží poskládaných z beden od techniky, přičemž mimo muzikantů v kruhu bude možné sledovat i práci jejich spolupracovníků, bez kterých se žádný živý koncert neobejde. Koncert bude snímat několik kamer filmovým způsobem, aby byli diváci co nejvíce vtaženi do dění.

Výborný zvuk slibuje, že se o něj bude starat Dušan Neuwerth. Světelný design bude mít na starosti dvorní osvětlovač kapely Filip Bruthans a projekce k novým písním VJ  Clada.

Vstupenky na tuto akci, která je nazvaná Tata Bojs v zajetí hudby (křest Jedna nula OnLive) jsou v prodeji prostřednictvím portálu GoOut, a to hned v několika kategoriích od 350 do 1000 Kč, aby se divák mohl sám rozhodnout, jak moc chce kapelu podpořit.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.