Obrázek k článku Tata Bojs pokřtí nejzábavnější desku roku a nebude to jen tak
| Redakce

Tata Bojs pokřtí nejzábavnější desku roku a nebude to jen tak

Jarda Konáš v prosincovém Headlineru napsal: „Proč to okecávat, Jedna nula je pravděpodobně nejzábavnější deska, kterou jsem letos slyšel.“ Album s devadesátiprocentním hodnocením se dočká speciálního křtu.

Kapela se spojí se svými fanoušky prostřednictvím speciálního koncertu, který proběhne 21. února (tedy už v neděli) v Airship Online Studiu DOX+. A na to že to bude on-line stream, tak bude svým způsobem výjimečný.

Kapela chystá svůj klasický velký rokenrol s hosty a speciálně upravenou scénou v sále DOX+ a její frontman Milan Cais k tomu uvedl: "Vnímáme to jako malou náplast za přesunutý březnový koncert v O2 universum, který měl zakončit celé turné a měl být pražským křtem alba Jedna nula. Tak to pokřtíme aspoň takhle."

Celá akce se se bude odehrávat v režii renomovaného režiséra Ondřeje Urbance, který s Tata Bojs v minulosti již několikrát spolupracoval, a jak prozradil Milan Cais, fanoušci dostanou unikátní možnost během sledovat veškeré dění včetně toho, které obvykle probíhá za oponou.

Scéna totiž bude situovaná do kruhu vymezeného pomocí věží poskládaných z beden od techniky, přičemž mimo muzikantů v kruhu bude možné sledovat i práci jejich spolupracovníků, bez kterých se žádný živý koncert neobejde. Koncert bude snímat několik kamer filmovým způsobem, aby byli diváci co nejvíce vtaženi do dění.

Výborný zvuk slibuje, že se o něj bude starat Dušan Neuwerth. Světelný design bude mít na starosti dvorní osvětlovač kapely Filip Bruthans a projekce k novým písním VJ  Clada.

Vstupenky na tuto akci, která je nazvaná Tata Bojs v zajetí hudby (křest Jedna nula OnLive) jsou v prodeji prostřednictvím portálu GoOut, a to hned v několika kategoriích od 350 do 1000 Kč, aby se divák mohl sám rozhodnout, jak moc chce kapelu podpořit.