Obrázek k článku The Rolling Stones pojedou turné bez Charlieho Wattse

The Rolling Stones pojedou turné bez Charlieho Wattse

„Projednou jsem si to špatně načasoval,“ zavtipkoval osmdesátiletý bubeník, který oznámil, že nadcházející No Filter tour se bude muset obejít bez něj.

Charlie Watts se turné nezúčastní, bere si čas na odpočinek a zotavení po zdravotním zákroku. „Pracuji tvrdě na tom, abych byl zase zcela fit, ale přijal jsem radu odborníků, že to chvíli potrvá,“ uvedl hudebník. Zákrok, který nespecifikoval, byl prý naprosto úspěšný.  „Zkoušky začínají za pár týdnů a tohle je mírně řečeno velké zklamání, ale je fér říct, že se to nedalo očekávat,“ řekl hudebníkův mluvčí.

 „Je to pro nás všechny přinejmenším trochu rána, přejeme Charliemu brzké uzdravení,“ reagovala kapela s tím, že je nepravděpodobné, že by se Watts na turné nakonec přeci jen vyjel. Nahradí ho Steve Jordan, člen The X-Pensive Winos, vedlejšího projektu Keitha Richardse.

Steve Jordan ke své nečekané účasti na turné, které začne koncem září, řekl: „Nahradit Charlieho je obrovská pocta a privilegium. Nikdo se své stoličky nevzdá s větší radostí než já, jakmile mi Charlie řekne, že je připraven vyrazit.“