Obrázek k článku Tip na lockdownovou sobotu? Konference Nouvelle Prague zdarma
| Redakce

Tip na lockdownovou sobotu? Konference Nouvelle Prague zdarma

Hudební konference Nouvelle Prague se letos přesouvá do online prostředí. Celou sobotu 31.10. můžete sledovat zajímavé přednášky a workshopy. Vystoupí na nich i zástupci Headlineru.

Hudební konference začne již v 10:00 rozhovorem Michala Thomese z Rock for People a Mišo Kaščáka z Pohody, kteří budou se svými hosty debatovat o tom, jak možná bude vypadat koncertní sezóna v roce 2021.

Šéfredaktora Headlineru Honzu Vedrala zastihnete v panelu Hudební média pro umělce a pořadatele, který začíná v 13:45. "Máte v ruce nahrávku, ale nevíte, jak ji dostat do médií? Pořádáte akci a chcete o ní dát vědět široké veřejnosti? Na koho se obrátit, aby se vaše tvorba dostala kam má? Jak a s čím média oslovit, proč se vyplatí kulturní média a žurnalisty aktivně sledovat?" nastiňují pořadatelé hlavní témata diskuse, kterou povede hudebnice a producentka Margo. V panelu zasedne také Jana Kománková z Protišedi, Michal Pařízek Z Full Moon Magazine a Zdeněk Lichnovský z Radia 1.

Od 17:30 se v rámci Listening session o své bezprostřední dojmy z vybraných skladeb v panelu moderovaném Annou Mašátovou podělí i vydavatel Headlineru Dany Stejskal. A to společně s hudebnicí Beatou Hlavenkovou, Michalem Berezňákem z Sharpe festivalu a publicistou Jamesem Thornhillem.  

Celý program konference, kterou pořadatelé odvysílají zdarma, najdete na https://nouvelleprague.com/program/