Obrázek k článku VIDEO: Nákup, který se zvrhnul. Svůdná Pink roztančila sámošku
| Michael Švarc | Foto: Ebru Yildiz

VIDEO: Nákup, který se zvrhnul. Svůdná Pink roztančila sámošku

Úsměvy, konfety a jedna velká párty u pokladen. Pink v novém singlu Never Gonna Not Dance Again bruslí mezi regály v obchodě s potravinami a zavazuje se k tomu, že i kdyby měl skončit svět, tak už nikdy neodhodí své taneční boty. Může to být znamení, že se nadcházející deska ponese v rozvernějším duchu.

Nejen, že je skvělá v akrobacii, Pink evidentně dobře zvládá i tanečky na kolečkových bruslích. „Chci, aby můj život byl jako písnička od Whitney Houston,“ hřímá Pink ve svém novém singlu, který po očku pokukuje po songu I Wanna Dance With Somebody. Svým nábojem jako by však vypadl z konce sedmdesátek nebo právě disko éry.

S písničkou Pink pomáhali její dlouholetí spolupracovníci, švédští producenti Max Martin a Shellback. A nutno uznat, že takhle šťavnatě a zábavně zpěvačka dlouho nezněla. Její dvě poslední desky Beautiful Trauma a Hurts 2B Human totiž reflektovaly spíše neveselé osobní prožitky jako třeba potrat. Never Gonna Not Dance Again je tak návrat k ryzímu rozjuchanému popu.

Před čtvrt rokem vydala Pink protestsong Irrelevant, kde ukazuje zase svou rebelštější a rockovější stránku. Píseň reaguje na zrušení práva na potrat Nejvyšším soudem v USA.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený P!NK (@pink)