Obrázek k článku Yzomandias a NobodyListen se inspirovali hororem. Vzájemně se reanimovali
| Dód | Foto: Radek Úlehla, Grafika: paulgate808

Yzomandias a NobodyListen se inspirovali hororem. Vzájemně se reanimovali

Neodvratně se blíží se avizované datum vydání nového počinu nejslavnějšího českého rapera Yzomandiase.

Nastal tak pro něj čas intenzivních příprav především v rámci komunikace s početnými zástupy fanoušků. Má podobu uveřejňování různých dílčích částí očekávaného produktu. To celé je pak stylizováno do záhadami ověnčených balíčků exkluzivních informací v podobě naznačování názvů v instagramových a facebookových postech, zveřejňování nekompletních úryvků tracklistu, či obalu.

Z aktuálních informací k nejnovějšímu počinu Jakuba Vlčka aka Yzomandiase je jasné, že nový produkt bude třetím dílem jeho slavné mixtapové řady. Název J. EDEN E-GEN (mixed by NobodyListen) se odvolává na návaznost svých předchůdců (mixtapy J. Eden z roku 2016 a J. Eden 2 z roku 2019). Je v něm také obsažen fakt, že o celý mix produktu se postarala přední osobnost české elektronické producentské scény Jakub Strach, které je dlouhodobě znám pod tvůrčím pseudonymem NobodyListen.

Te

Tanec smrti a spanilá jízda městěm

Stejně jako předchůdci J. EDEN E-GEN, oba mixtapy, které jsou v rámci Yzomandiasovy diskografie velmi oblíbenými momenty, je i tento velmi rozsáhlý. Na inzerovaných 39 skladbách se na kolaboracích vystřídají přední jména československých hiphopových trendů posledních let. Těšit se tak můžeme na již tradiční spojení s lidmi jako jsou Nik Tendo, Separ, Hasan, Eight-O, Blako, nebo PTK.

Během příprav zveřejnil, také na svém Instagramu, sám raper „napůl“ viditelný track list, který se stal předmětem diskuse fanoušků. Napůl doplněný a domýšlený následně koloval po instagramových stories. Sám Yzomandias se dle svých slov po shlédnutí takové verze tracklistu skutečně lekl, že někdo z vydavatelů zveřejnil tracklist s předstihem. Nakonec však přiznal, že „fanouškovský“ tracklist se od skutečného značně liší.

Nejaktuálnější balíček informací k tomuto dění přináší i podobu obalu celého produktu. Ten bude mít dvě verze předního cover-artu – grafiky ve které Yzomandias a NobodyListen figurují v roli profesora Herberta Westa. Odkaz na slavný hororový film dle románové předlohy H. P. Lovecrafta Re-Animátor z roku 1985 tu lze jen těžko přehlédnout. To, že se obal povedl, je zjevné již teď. Radost ve fanoušcích také vyvolal před pěti dny zveřejněný konkrétní tracklist první části mixtapu. Tvoří ji devatenáct písní, které Yzomandias zamýšlí vydat pod souhrnným názvem WAR.

První oficiální singly z nového produktu se jmenují NEROZUMÍ NÁM (2soft) a když jedeme v noci. Vyšly 13.1.2022 společně s velmi povedeným vizuálním doprovodem – dvojvideoklipem. Přečtěte si, jak jsme o nich psali. 

Karanténa vyjde na "War Side"

Finální produkt – mixtape J. EDEN E-GEN (mixed by NobodyListen) vychází s velkou slávou 25. února 2022. Těšíme se.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.