Obrázek k článku Zpěvák Krucipüsk je mimo ohrožení života. „Má tuhý kořínek,“ vzkazuje Tomáš Hajíček mladší
| Lukáš Rešl | Foto: Press / Krucipüsk

Zpěvák Krucipüsk je mimo ohrožení života. „Má tuhý kořínek,“ vzkazuje Tomáš Hajíček mladší

Tomáš Hajíček je po dopravní nehodě ve stavu mimo ohrožení života. Informaci poskytl Headlineru spolu s dalšími detaily jeho syn a bubeník Krucipüsk Tomáš Hajíček.

„K nehodě došlo u Mělníka, kde tátovi před motorku vjel osobní automobil. Následně narazil do kamionu, když v ten moment dostal smyk. Na místě nehody byl naštěstí doktor, který okamžitě poskytl první pomoc a výrazně tak pomohl zabránit horším následkům,“ popsal situaci Tomáš Hajíček mladší. Jeho otec byl zrovna na cestě vyzvednout nový merch Krucipüsku. Kapela aktuálně byla na turné k albu HovnoZle, jehož další zastávky musela zrušit.

Tomáš Hajíček boural v pondělí 15. dubna na motorce. Zpěváka převezli vrtulníkem do pražské nemocnice. Původní informace přinesla skupina na svém Facebooku. „Máme pro vás bohužel velmi špatnou zprávu, včera v dopoledních hodinách měl Tomáš velmi vážnou dopravní nehodu na motorce, odkud ho převezli vrtulníkem do pražské nemocnice, kde podstoupil několikahodinovou operaci,“ vzkázala fanouškům.

Pozitivní zprávou nyní je, že je sedmapadesátiletý muzikant z nejhoršího venku a podle lékařů je jeho stav stabilizovaný. „V tuto chvíli už je naštěstí mimo ohrožení života. Dokonce už i hýbá končetinami,“ potvrdil Headlineru Tomáš Hajíček mladší.

Zda bude skupina v blízké době opět koncertovat, v tuto chvíli není jasné. „Má tuhý kořínek. Myslí si, že se letní koncerty stihnou, v tuhle chvíli ale samozřejmě vůbec nevíme, jak na tom bude,“ dodal k dalšímu fungování Krucipüsku.