Obrázek k článku Elton John je velkorysý k Britney Spears. Nechal ji obléknout nový kabátek „maličké tanečnici“
| Liv Boková | Foto: Randee St. Nicholas

Elton John je velkorysý k Britney Spears. Nechal ji obléknout nový kabátek „maličké tanečnici“

Velmi očekávaný společný singl Britney Spears a Sira Eltona Johna Hold Me Closer je tady. Nová verze Johnovy písně Tiny Dancer z roku 1971, kterou v polovině července společně nahrávali ve studiu v Beverly Hills pod dohledem Grammy ověnčeného producenta Andrewa Watta, je podle interpretů stejně svižná a navíc má díky formě duetu řadu vylepšení.

Přimíchané jsou i části dalšího kousku ze sirova rozsáhlého písňového katalogu – skladby The One z roku 1992.

Singl Hold Me Closer je prvním hudebním počinem, který Britney Spears nabídla od chvíle, kdy ji loni v listopadu soud osvobodil, když vzal jejímu otci moc rozhodovat o jejím životě zrušením opatrovnictví.

Britney o písničce s nadšením informovala 13. srpna na Instagramu: „Moc si toho vážím a moc pro mě znamená veškerá vaše podpora. Nemůžu se dočkat, až uslyšíte, na čem pracujeme.“

Elton John zase před vydáním písně v rozhovoru pro Guardian nešetřil chválou na adresu popové star: „Zpívala fantsticky. Všichni říkali, že si nemyslí, že by ještě vůbec uměla zpívat. Když začala zpívat, řekl jsem jí, že je brilantní, takže já si myslím, že umí. A ona byla skvělá dál a já jsem výsledkem nadšený.“ A byla nejen dobrá, ale také rychlá. Svoje party prý zvládla kompletně nazpívat během dvou hodin.

„Byla pryč tak dlouho. Je z ní cítit hodně strachu, protože byla tolikrát zrazena,“ dodal John. „Celou dobu jsme ji drželi za ruku a ujišťovali, že všechno bude v pořádku.

Producent Watt dodal, že se Britney „vokálně skutečně překonala“. „Občas, když produkujete, nejlepší věc na světě, kterou můžete udělat, je nic neříkat. Tak jsem ji nechal, aby dělala, co umí.“

Jak se dílo povedlo, posuďte sami.

Možnost psát pod píseň komentáře je na YouTube pro jistotu vypnutá.