Obrázek k článku Chystáme tištěný časopis. Podpořte Headliner 100: The best of na Hithitu
| Redakce | Foto: Headliner

Chystáme tištěný časopis. Podpořte Headliner 100: The best of na Hithitu

Slavíme 100. vydání hudebního měsíčníku Headliner a chceme vydat tištěné the best of. Sběratelský časopis bude plný exkluzivních rozhovorů a fotek na luxusním křídovém papíře. Koupí navíc podpoříte Headliner v dalším fungování.

Dělat si drobné radosti jde i v debilní době. My to teď zkusíme s tištěným Best of hudebního časopisu Headliner, kterým jsme se rozhodli oslavit „stovku“ vydání, jíž jsme završili letos v červnu. Budeme moc rádi, když nám s tím pomůžete.

V crowdfundingové sbírce na hithit.cz/headliner si můžete tištěný Headliner 100 předobjednat. Nebo si vybrat ze spousty dalších odměn. A také si pořídit vstupenky na křest v Malostranské Besedě, kde 1.12. exkluzivně zahrají Vypsaná fixa a Hentai Corporation. 

Zatímco kloubní jamky světa si v uplynulých týdnech užívaly nenadálou svobodu, vybírali jsme ty nejlepší články z uplynulých let, ke kterým se budete moc vrátit v luxusním tištěném časopise s krásnou grafikou na křídovém papíře. Headliner 100 bude sběratelský kus, kterým navážeme na podobně koncipované Best of k pěti letům Headlineru.

Pokud se rozhodnete Headliner 100 koupit, zároveň tím podpoříte další chod celé redakce. Ještě stále nám totiž dává smysl připravovat pro vás hudební časopis, zpravodajství na webu, podcasty, Pontony, narozeniny a další voloviny, co nás zrovna napadnou, ve vlastní režii a zdarma. Nejdeme vždycky nejjednodušší cestou, nekrademe fotky, nepřetiskujeme tiskové zprávy. A i když nás to často něco stojí, pořád ještě nechceme vymýšlet předplatné, paywally a další bariéry, jak před vámi schovávat náš obsah. 

Místo toho vás jednou za čas chceme požádat, zda byste nám s tím vším trochu nepomohli. Za odměnu budete dostávat Headliner dál pravidelně každý měsíc do aplikace a do poličky si budete moc dát tištěný kus naší radosti s číslem 100.

Proč chceme tištěný Headliner?

Headliner je od prvního vydání ryze digitální médium, ale vyšla v něm řada výrazných a nadčasových textů, které by neměly skončit v digitálním vzduchoprázdnu. Proto jsme se rozhodli už podruhé připravit tištěný sběratelský časopis na křídovém papíře. A v něm všechny důležité momenty a články, které formovaly Headliner tak, jak ho znáte dnes. Zkrátka the best of. Sběratelský tištěný časopis naváže na podobně koncipovaný magazín, který jsme díky vaší podpoře vydali v roce 2019. Obsahovat proto bude nejlepší články a fotky za poslední tři roky. 

Jak to bude vypadat?

Můžeme vám slíbit minimálně 240 stran kvalitní hudební žurnalistiky, původních rozhovorů, publicistiky a dalších formátů od autorů Headlineru. Původní fotografie a skvělou grafickou úpravu, která naváže na naše první best of.

Co vás čeká?

To nejlepší od roku 2019 až dodnes. Vybrali jsme exkluzivní rozhovory se světovými i českými hudebními hvězdami i publicistická témata s přesahem napříč žánry i generacemi. V tištěném Headlineru figurují jména jako Beastie Boys, Kiss, Nirvana, Franz Ferdinand, The Streets, Beth Hart, Einstürzende Neubauten, The Hives, 21 Pilots, Zaz, Inhaler, Martin Gore, Slowthai, ale také Redzed, Jiří Suchý, Ewa Farna, Hentai Corporation, Miro Žbirka, Hana Hegerová, Vypsaná fixa, Michal Prokop nebo Calin. Články doplní původní fotografie od Marka Musila, Jana Nožičky a dalších spolupracovníků Headlineru.

Proč jdeme do Hithitu?

Protože chceme, abyste si Headliner i nadále mohli číst zdarma a bez komplikací. Zakoupením tištěného Headlineru nejen získáte krásný artefakt, ale zároveň nás podpoříte v dalším roce existence. K tomu kromě digitálního měsíčníku připravujeme denně i hudební zprávy na www.headliner.cz, natáčíme podcast Headliner CZ a pořádáme pravidelné série koncertů na pontonu na Střeleckém ostrově, kde představujeme čerstvá jména i slavné muzikanty v nečekaném prostředí.

Všechny aktivity Headlineru byly, jsou a doufáme, že i nadále budou zdarma.
Pokud vás Headliner baví a chcete, aby to tak zůstalo, podpořte nás. Vážíme si toho.

Pokud vás baví číst Headliner, podpořte nás, prosím, na hithit.cz/headliner a kupte si nový tištěný Headliner 100.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.