Obrázek k článku Travis Barker musel odjet kvůli operaci nenarozeného dítěte. Blink-182 už pokračují v turné
| Šárka Hellerová | Foto: Jack Bridgeland

Travis Barker musel odjet kvůli operaci nenarozeného dítěte. Blink-182 už pokračují v turné

Bubeník Blink-182 Travis Barker vysvětlil, proč musel znenadání odjet ze Skotska domů do Ameriky. Důvodem byla život ohrožující operace dítěte, které čeká s Kourtney Kardashian. Kapela proto musela odložit několik koncertů, v pátek se ale jejich turné, které do České republiky zavítá 19. září, opět rozjíždí.

Kapela odložila koncerty ve Skotsku a Irsku, turné opět odstartuje koncertem v Belgii. O jedenáct dní později Blink-182 zavítají do pražské O2 areny. Travis Barker nyní upřesnil, o jaké „naléhavé rodinné záležitosti“, kvůli kterým na letišti v Glasgow zavítal do motlitebny, šlo.

„Bůh je mocný," napsal bubeník na Twitteru. „Letěl jsem domů, abych byl u život ohrožující akutní operace našeho dítěte, jsem moc vděčný, že proběhla dobře. Chci vám poděkovat za veškerou podporu. Turné pokračuje v pátek.”

 

Kourtney Kardashian své těhotenství zveřejnila na červnovém koncertu Blink-182. Na transparent z lepenky napsala „Travisi, jsem těhotná,“ čímž odkazovala na videoklip ke skladbě All The Small Things. Když nápis zvedla do vzduchu, Travis Barker seskočil z pódia, aby ji obejmul.

Blink-182 loni oznámili, že se do kapely vrací Tom DeLonge a kapela chystá světové turné a novou desku. Mark Hoppus, Travis Barker a Tom DeLonge od svého reunionu vydali singl Edging, před pár dny fanoušky krátkým videem upozornili, aby byli připraveni na další novinky.