Obrázek k článku Foo Fighters po smrti bubeníka Taylora Hawkinse ruší všechny koncerty
| Šárka Hellerová | Foto: Sony Music

Foo Fighters po smrti bubeníka Taylora Hawkinse ruší všechny koncerty

„Je nám to líto a sdílíme zklamání, že se nebudeme vídat, jak bylo naplánováno,“ vzkázala kapela fanouškům.

Skupinu letos čekaly kromě zbytku jihoamerického turné koncerty v Evropě, turné po Británii a na podzim Severní Amerika. Koncem roku plánovali Foo Fighters zamířit do Austrálie a na Nový Zéland. Po ztrátě, která zaskočila celý hudební svět, namísto toho vyzvali, aby lidé spolu s nimi nadcházející čas využili k truchlení, hojení ran a k tomu, aby byli nablízku svým milovaným a vzpomínali na společné zážitky a těšili se z hudby, již kapela spolu s Hawkinsem vytvořila.

 

Taylor Hawkins zemřel v pátek 25. března v hotelu v Bogotě, kde měli Foo Fighters hrát na festivalu. Dosud nebylo oficiálně potvrzeno, co jeho smrt způsobilo, i když se objevují spekulace v souvislosti se zprávou, kterou zveřejnil kolumbijský úřad prokurátora. Ta uvedla, že měl Hawkins v těle stopy deseti různých psychotropních látek či léků. Poslední koncert odehrál o pět dní dříve na argentinské Lollapalooze.

 

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.