Obrázek k článku Foto: Rozjaření ŠouflŠou a podmanivá Johni na Feedback (ne)Pontonu
| Marek Reinoha

Foto: Rozjaření ŠouflŠou a podmanivá Johni na Feedback (ne)Pontonu

Včera se na Střeleckém ostrově konal třetí letošní Headliner (ne)Ponton. A byl v podstatě speciální, jelikož jsme se rozhodli na něm představit interprety, kteří nás zaujali svými nahrávkami zaslanými do rubriky Feedback, ve které zrecenzujeme všechno.

Jako první vystoupila veselá partička ŠouflŠou, kterou tvoří šestice zručných instrumentalistů hrajících na banjo, trumpetu, tubu, kytaru, valchu a klarinet. Předvedli nálož jazzu s nádechem dixielandu a humor v jednom osvěžujícím balení a všechny přítomné se jim podařilo pobavit a několik jedinců dokonce roztančit.

Po jejich rozverné taškařici atmosféru zklidnila talentovaná písničkářka Johni, která svoji muziku představila v akustické verzi jen s kytarou. Střídmou kytarou doprovázela svůj opravdu výborný zpěv, zpěv ve kterém bylo úplně všechno, a předvedla velmi povedené vystoupení. Za sebe musím říct, že takto akusticky její písničky mají daleko větší sílu než na albu, které nedávno vydala a na kterém ji doprovází i další nástroje. Prohlédněte si fotky z příjemného večera.