Obrázek k článku Novinku Algiers zdobí zpěvák kultovních Rage Against Machine
| wlado | Foto: D Smack U

Novinku Algiers zdobí zpěvák kultovních Rage Against Machine

Americká čtveřice přichází s druhým singlem z desky, jež vyjde začátkem příštího roku. Konkrétně 24. února, tedy v den, kdy kapelu čeká i koncert v Praze.

Skupinu Algiers máme v redakci rádi – během nedávného rozhovoru s jejich basákem a extrémním tanečníkem Ryanem Mahanem jsme se dozvěděli, že se nová deska, jejíž vydání se blíží, bude jmenovat Shook a najdeme na ní společnou píseň se Zackem de la Rochou, zpěvákem legendárních Rage Against The Machine. Nyní ji vypustili ven – jmenuje se Irreversible Damage.

Druhý singl desky je opět kolaborací. I na první, před měsícem vydanou píseň Bite Back, si kapela přizvala posilu. Hostují zde billy woods a Backxwash.

Algiers sami deklarují, že po třetí studiové nahrávce se ocitli skoro na pokraji rozpadu kapely a návrat do Atlanty jim pomohl opět najít společnou vášeň pro hudbu. A je to slyšet. Oba singly spojuje prvek rapu, který dříve tolik upřednostňován nebyl – jsme zvědaví, jak ho dokáží převést do živých vystoupení. Deska Shook vychází 24. února, což je přesně v den pražského koncertu! Uslyšíme to tedy pěkně začerstva. 

Algiers míří opět do Lucerna Music Baru a pokud vás jejich nová píseň zaujala, máme pro vás tip. Ve spolupráci  s agenturou D Smack U jsme pro vás, jako jednu z odměn v aktuální kampani na hithit.cz/headliner, připravili dva vstupy na tento koncert. Koupí této odměny získáte tištěný Headliner 100 a dva vstupy na Algiers formou guestlistu. 

Netřeba připomínat, že koncerty Algiers jsou vždy neuvěřitelnou, výbušnou smrští, a tak neváhejte! Odměnu lze zakoupit na hithit.cz/headliner.