Obrázek k článku „Tohle je pro Flintyho.“ The Prodigy se vrací na pódia
| Šárka Hellerová | Foto: Rahul Singh

„Tohle je pro Flintyho.“ The Prodigy se vrací na pódia

Tři roky po smrti Keitha Flinta ohlásila britská kapela The Prodigy koncertní návrat. Červencové turné v Anglii pojedou v době 25. výročí ikonického alba The Fat Of The Land.

Ano, od třetí desky kapely s krabem na obalu, která obsahovala některé z největších hitů kapely, skutečně brzy uplyne čtvrt století. The Prodigy zároveň s ohlášením turné avizují, že by se fanoušci mohli v dohledné době dočkat i nových skladeb. To není až tak překvapivé, protože už před dvěma lety dávali vědět, že jsou opět ve studiu.

Firestarter, první singl z alba Fat Of The Land, vyšel už v roce 1996

„Nemůžeme se dočkat, až budeme zpět na pódiu a budeme zase hrát naše melodie lidem. Pětadvacáté výročí Fat Of The Land se nám zdá jako správná chvíle, abychom do toho šlápli,“ uvedli Liam Howlett a Maxim, současní členové kapely, letní koncerty, na kterých se budou muset obejít bez Keitha Flinta, který si ve svých 49 letech vzal život. Turné mu věnují.

Pokud zatoužíte na The Prodigy vyrazit, čeká vás červencový výlet do Sheffieldu, Liverpoolu, Leedsu, Birminghamu, Newcastlu, Manchesteru nebo můžete navštívit jeden ze tří závěrečných kocnertů v Brixtonu v Londýně.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený The Prodigy official (@theprodigyofficial)