Obrázek k článku Vítejte v dalším desetiletí!
| Dany Stejskal | Foto: Šárka Hellerová

Vítejte v dalším desetiletí!

Je to tak. Slavíme první kulatiny a myslím, že nejméně tomu věřím já.

Sto dvacet vydání Headlineru, bezmála sto Pontonů na Střeleckém ostrově, tak dvanáct nebo patnáct přeplněných Malostranských besed, dvě velké tištěné publikace Headliner, stovky kapel ve Feedbacku, počet recenzí a článků teď zrovna nikdo nespočítá. Bylo to dlouhých deset let, které utekly jako voda. 

Co bude dál, to nevím, ale 20 000 čtenářů magazínu a milión přečtení měsíčně na webu je zavazující a já si společně se všemi spolupracovníky opravdu vážím, že nás čtete, že si s námi píšete, chodíte na naše akce. Víte, tohle nikdo nečekal, měl to být malý třicetistránkový časopis pro naše interní potřeby a pak se to nějak rozrostlo...

Vstupujeme do další dekády a já bych si moc přál, aby vás Headliner dál bavil a měli jste důvod ho číst. Nečeká nás pro média zrovna lehká doba, ale pevně věřím, že právě díky našim čtenářům a partnerům to přečkáme v dobré kondici.

Připravujeme další, v pořadí třetí tištěnou publikaci Headliner 10 let a chystáme zajímavou speciální sérii podcastů, kterou najdete jenom u nás. A samozřejmě vás srdečně zveme  na dnešní 10. narozeniny. 

Jsou to naše první kulatiny, tak jsme to pojali trochu opulentně! A protože zároveň slavíme deset let spolupráce s Malostranskou Besedou, ukážeme vám skrytá zákoutí a místa našeho milovaného domovského klubu.
Těšíme se na vás, tentokrát začínáme už v 16:30 na půdě! Vstup je jako vždy zdarma. Čekají vás Vypsaná fixa, Marcell a fiedlerski, Rozálie, Yasha 96, Máří, Wóďa a The 1993.