Obrázek k článku Honza Vedral: Jak Headlineru zavařila dvojnice Britney Spears (138)
| wlado | Foto: Press

Honza Vedral: Jak Headlineru zavařila dvojnice Britney Spears (138)

Ve čtvrtek 14. března se uskuteční jubilejní 10. narozeniny magazínu Headliner v pražské Malostranské besedě, kam bychom vás rádi pozvali také speciální sérií rozhovorů, kterou přichystal wlado. Tentokrát je na řadě šéfredaktor Honza Vedral. 

A teď už má slovo wlado:

S Honzou Vedralem jsme to vždycky měli jako na houpačce. Oba jsme si o sobě mysleli, že ten druhý je kretén, ale cestu jsme si k sobě (doufám) našli. Honza je taková klidná síla časopisu, moc neřve a nenadává a když už, tak člověk ví, že je opravdu zle.

Pravděpodobně mě ovlivnil víc, než bych chtěl přiznat a pokaždé když jsem měl možnost vyrazit s ním na rozhovor, tak jsem se něco naučil a v něčem se posunul. Často se hádáme a štěkáme po sobě – to ostatně znáte z podcastu Noty Vole, ale myslím si, že je nenahraditelnou součástí toho soukolí. Bez něj by rozhodně Headliner vypadal naprosto jinak, pokud by vůbec byl!

V rozhovoru se dozvíte, jak to bylo na začátku Headlineru, jak to má s psaním knih, v čem je pro novináře výhoda hrát v kapele. A proč je Honzovou noční můrou dvojnice Britney Spears.