Obrázek k článku NOTY VOLE: Fenomén Super Bowl. A kdo teď, sakra, bude zpívat v Lucii?
| boi | Foto: Marek Reinoha

NOTY VOLE: Fenomén Super Bowl. A kdo teď, sakra, bude zpívat v Lucii?

Podcastová revue časopisu Headliner je zpátky s čtyřiadvacátým vydáním. Tentokrát se Dany, Honza a wlado vrhnuli na fenomén Super Bowlu. Jaká je historie nejsledovanějšího televizního přenosu světa? A kde se v něm vůbec vzala hudba? Jaká jsou nejpamátnější vystoupení historie. A proč se letos víc než o Usherovi a jeho kreacích na kolečkových bruslích mluvilo o Taylor Swift?

Po zevrubném exkurzu do historie a současnosti velkého amerického spektáklu se naši tři pašáci z podcastové revue NOTY VOLE rozhodli po čase znovu otevřít své konspirační okénko. Na přestřel přišla skupina Lucie, ze které se rozhodnul odejít David Koller. Tentokrát to ale prý nebude znamenat konec kapely. A proto se pánové Šéfík, Ságo a Šroubek rozhodli přispět několika dobře míněnými radami, koho by teď mohla přední česká stadionová skupina přibrat do sestavy. 

Samozřejmě se v NOTY VOLE i tentokrát ponoříme do trendů. V nich si všimneme, jak současný český pop prostupují drogy. Dojde na chválu Sofiana Medj Medje a dokonce i Mirai. Zato Churaq Cyril si odnese přirovnání k Babovřeskám. A chybět nemohou ani aktuální hudební tipy a ušní červ. 

Co je obsahem čytřiadvacátého vydání? 

• Super Bowl. Fenomén hudebního halftimu, nejlepší vystoupení historie, i to letošní. 

• Spekulační okénko: Kdo teď bude zpívat ve skupině Lucie?

• V trendech je i dobrý pop: Jak poslouchat Mirai a Sofiana MedjMedje

• Plus hudební tipy: Paramore, Karin Ann, Šťastný / Žáček

• A samozřejmě taky ušní červ... 

Pánové Ságo, Šroubek a Šéfík vás zvou k čtyřiadvacáté části podcastové revue časopisu Headliner. Vítejte ve světě hudby, tak jak ji vidíme a slyšíme my.