Obrázek k článku NOTY VOLE SPECIÁL: Vánoční obludy
| boi | Foto: Headliner

NOTY VOLE SPECIÁL: Vánoční obludy

Podcastová revue časopisu Headliner je zpátky s devatenáctým vydáním. Tentokrát jde o vánoční speciál, jehož poslech je skutečně jen na vlastní nebezpečí. Dany, Honza a wlado se totiž věnovali hudební produkci se sváteční tématikou.

Díl je rozdělen do tří plnohodnotných částí. První nese podtitul Český vánoční svět sraček a soustředí se na aktuální domácí produkci.

Dozvíte se tedy více o rodinném podniku otce a syna Hložkových, Pavlovi Calltovi, jemuž v rodinné písni chybí děti, reklamním úletu Anny Julie Slováčkové a Milana Peroutky, vráskami nepopsané tváři, o níž zpívá Helena Vondráčková. A bohužel dojde i na Smejka a Tanculienku.

Tím to ale nekončí. Následuje totiž kategorie 5 vánočních sraček - světová liga. Do ní wlado prohledal archivy a vytáhnul řadu bizarních světových svátečních písní, po jejichž poslechu vám Vánoce s Crazy Frogem budou připadat jako pohlazení. Protože jen s New Kids on the Blunk budou vaše Xmas funky.

A aby nebylo jen zle, přidali jsme na závěr alespoň pár vánočních kousků, které se s nalitým vaječňákem či lahví whisky dají celkem poslouchat.

Pánové Ságo, Šroubek a Šéfík vás zvou k devatenácté části podcastové revue časopisu Headliner. Vítejte ve světě hudby, tak jak ji vidíme a slyšíme my.