Obrázek k článku Podcast: Starej dobrej Ben Cristovao? Ten vyrostl na Aerosmith
| Honza Vedral

Podcast: Starej dobrej Ben Cristovao? Ten vyrostl na Aerosmith

„Setkání se Stevenem Tylerem bylo epický,“ vzpomíná Ben Cristovao v podcastu s Honzou Vedralem. Proč se teď vrhnul na rockovou hudbu?

Hostem podcastu Headliner CZ byl tentokrát Ben Cristovao. Setkali jsme se na druhém břehu Vltavy, kde sídlí jeho vydavatelská společnost Championship a kde společně s jejím majitelem Lukášem Rychtaříkem provozuje svůj veganský výčep Kabelovna.

Pivo jsme sice během rozhovoru nepili, ale zato jsme stihli probrat aktuální dění ohledně Benovy účásti v Eurovizi, lásku k rockové muzice, Karla Gotta, Kabáty, setkání se Stevenem Tylerem z Aerosmith i spolupráci s John Wolfhooker. A k tomu ještě přátelsky pomluvit Adama Mišíka, ve kterém vidí ohromný talent do budoucna. 

"Adame, přestaň se tak ksichtit, nejsi modelka!" vzkázal mu Ben pobaveně. A popsal, jak se mu všechny melodie "dějou v hlavě". A jak ho baví vystupovat mimo svou komfortní zónu. "V rámci svý rasy už jsem škatulkovanej tak moc, že v hudbě nechci." Kdo tedy vlastně je "starej dobrej Ben"? A na jaké muzice vyrostl?

Podcast Headliner CZ můžete poslouchat na SpotifyApple PodcastsAnchor.fm a v dalších servisech. 

 

Starší podcasty: