Obrázek k článku Niall Horan z One Direction po Colours zahraje i v Praze. Přiveze novou desku
| Lukáš Rešl | Foto: Live Nation

Niall Horan z One Direction po Colours zahraje i v Praze. Přiveze novou desku

Pražskou sportovní halu Fortuna čeká velká událost. Vůbec poprvé přijede do metropole irský zpěvák Niall Horan, známý z populární popové formace One Direction. V rámci svého sólového projektu představí nový a zároveň nejosobitější materiál. Akce se uskuteční 17. března 2024.

Zpěvák, který dnes (20. července) zazpívá jako hvězda Colours of Ostrava, se podle svých slov na pražskou zastávku velmi těší. „Není nic lepšího než sledovat, jak vám dav zpívá se všemi těmi emocemi ve tváři, a vědět, že si tu píseň spojuje s něčím významným ve svém vlastním životě. Pro mě je to vždycky to nejlepší, co může z psaní písniček vzejít,“ říká Horan.

Singl Heaven z nové desky The Show.

Publiku se chystá představit své nové a zároveň třetí album The Show, které vyšlo 9. června. Jedná se o procítěnou meditaci, od duševního zdraví až po nekonečnou složitost a nejistotu lásky. Podle Horana jde zároveň o jeho nejosobnější materiál v kariéře a i kvůli tomu se těší na návrat na jeviště.

Niall Horan, pochází z irského města Mullingar. Za svou kariéru se mu podařilo prodat přes 80 milionů desek a několikrát koncertoval po celém světě jako člen populární skupiny One Direction. Jeho sólový debut Flicker se v roce 2017 dostal na první místo žebříčku Billboard 200. Jeho prvotina navíc obsahovala třikrát platinový singl Slow Hands a dvakrát platinový singl This Town. Album Flicker dosáhlo v globálním měřítku na hranici osmi miliard streamů.

O tři roky později pak Horan vydal druhou desku s názvem Heartbreak Weather (2020), která také sklidila úspěch, když se umístila na vrcholu britského žebříčku Official Albums chart a žebříčku Billboard’s Top Album Sales.