Obrázek k článku Tomáš Liška přichází s niterným klipem ke skladbě Another Thing to Think About
| Dany Stejskal | Foto: Dušan Tománek © 2020

Tomáš Liška přichází s niterným klipem ke skladbě Another Thing to Think About

O Tomáši Liškovi a jeho Invisible World jsem psal už v lednovém Feedbacku, což je samo o sobě humorné. Profesionální kapela, které v této rubrice nemá co dělat, nám poslala světové jazzové album...

Ted přichází s videem ke skladbě Another Thing to Think About z aktuálního alba Hope na němž spolupracovala skotská výtvarnice Brigid Collins.

Při prohlížení starého rodinného alba se odvíjí příběh, který do sebe diváka vtahuje a probouzí v něm jeho vlastní vzpomínky. „Pokaždé, když se na klip podívám, běhá mi mráz po zádech. Kromě jiného asi proto, že všechny záběry, které z něho vystupují, se skutečně staly. Žádná montáž. Skutečné album, které leželo roky v krabici na půdě domku v Severním Irsku, kde Brigid vyrůstala. Záběry pro mě mají obrovskou sílu a probouzejí mojí imaginaci na maximum.“

Klip je postaven na minimalistickém prolínání záběrů a volně plyne stejně jako jazzová balada ze závěru alba. „Milí přátelé, až budete mít čtyři minutky volného času, tak bych vás moc rád pozval ke shlédnutí nového klipu ke skladbě z nového alba Hope.“ zve Tomáš Liška ke zhlédnutí. Je to pozvánka, kterou byste neměli odmítnout.

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.