Obrázek k článku VIDEO: Rockeři Tool natočili po 15 letech děsivý klip se spolutvůrcem Vetřelce
| Petra Divoká | Foto: Sony Music

VIDEO: Rockeři Tool natočili po 15 letech děsivý klip se spolutvůrcem Vetřelce

Kapela se vrátila ke svému prvnímu singlu Opiate. Novou verzi písně pod názvem Opiate2 provází desetiminutový film na blu-ray.

Klip k písni Opiate2 je fakticky tříminutovou ukázkou z filmu, který pro Tool ve spolupráci s Adamem Jonesem natočil vizuální umělec Dominic Hailstone, který je podepsaný i pod filmy Vetřelec: Covenant či hororem The Eel. Blu-ray snímek doplní i rozhovory s tvůrci a další obsah určený pro fanoušky. 

Pro ty kapela také znovu vydá své poslední album Fear Inoculum, za které si v roce 2019 vysloužila nadšené recenze, tentokrát v luxusní edici na pěti vinylových deskách zdobených speciální rytinou.

Jones a Hailstone pro Tool v podobně děsivém duchu stvořili i vizuály k chystanému turné, na které kapela vyjíždí 23. dubna. Podívané by se tak měli dočkat i diváci v pražské O2 aréně, kde Tool plánují 23. května naplno předvést, co to znamená mít pevné rockové kořeny. 

Používáme cookies abychom Vám umožnili lepší procházení stránkou. Pro více informací si přečtěte Co jsou Cookies. Pokud budete pokračovat v procházení stránek, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.