PREMIÉRA: Lufťáci na Hrad(by). Kovboj z Nashvillu to s kapelou rozjel v Brně
Lufťáci pořád překvapují. Před dvěma lety vznikla za jediný den jejich debutová deska AHOOOOOOJ!, stejně rychle vyšvihli i následující album Nevadí. Jak se ovšem na countryovou superskupinu sluší a patří, nahrávali tentokrát v Nashvillu. A když už byli v Americe, rozhodli se ji za týden dobýt. Nyní lákají na koncert v Praze skrznaskrz brněnskou skladbou a od orloje v Brně.