Tom Odell na Metronomu šetřil siláckými gesty. Místo mezi hvězdami si poctivě vydobyl
Britský zpěvák Tom Odell je v Praze jako doma. A i přes časté návraty do Česka působil jako první headliner festivalu Metronome svěže a neokoukaně. Místy hrál, jako by zítřek už neměl existovat, ale oproti předchozím letům šetřil siláckými gesty typu lezení po klavíru nebo házení se stoličkou. A bylo to ku prospěchu věci, protože pozornost se stočila především k hudbě.